Haber

Ordu Büyükşehir’den Ünye’ye Sıcak Asfalt

Ordu Büyükşehir’den Ünye’ye sıcak asfalt

ORDU – Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ünye ilçe merkezindeki noktalarda sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde yürütülen yağmur suyu, kanalizasyon, telekom, doğalgaz ve hafriyat dolgu çalışmaları sonucunda sağlam ve sorunsuz bir altyapı oluşturuldu. Türkiye’nin en zorlu coğrafyasında kırsal mahallelere ulaşımı sağlayan güzergâhlarda özverili çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, ilçe merkezlerinde yapılan değerli altyapı çalışmalarının ardından sıcak asfalt çalışmalarına hız verdi.

Türkiye ortalamasının 4 katı yağış alan Ordu’da birçok noktada altyapı iyileştirmesi yapıldı. Mahalle ve küme yollarında yürütülen asfalt çalışmalarının yanı sıra ilçe merkezlerinin de sağlıklı bir alt yapıya kavuşturulması sağlandı. Yapılan çalışmalarla bazı sokaklarda onlarca yıldır sorun olan altyapı güçlendirilerek daha verimli hale getirildi. Alt yapısı güçlendirilen cadde ve caddelerde sıcak asfalt çalışmaları yapılıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen sıcak asfalt çalışmaları ile Ünye ilçesi Liseler Mahallesi başta olmak üzere altyapı çalışmasının yapıldığı cadde ve sokaklarda 1 kilometre sıcak asfalt çalışması yapılacak.

haber-golova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu